Catering dla przedszkoli – zdrowe żywienie dla najmłodszych

Catering przedszkolny jest często kojarzony z mało zbilansowanymi, niezdrowymi, zimnymi daniami. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej!

Firmy cateringowe coraz częściej oferują swoje usługi również placówkom takim jak przedszkola, żłobki czy szkoły. Catering dla dzieci stał się w ostatnich latach bardzo popularny, głównie ze względu na zamykanie stołówek, które są zbyt drogie w utrzymaniu. Usługi cateringowe są jednak często kojarzone jako gorsza alternatywa dla wyżywienia serwowanego przez stołówki w placówkach. Jak jest naprawdę?

Catering dla przedszkoli – zbilansowane i zdrowe posiłki

Firmy oferujące usługi cateringowe dla przedszkoli, a także dla innych placówek dbają o to, aby dostarczać każdego dnia zbilansowane i zdrowe posiłki odpowiadające potrzebom najmłodszych. Zatrudniają własnych dietetyków, którzy odpowiedzialni są wtedy za przygotowywanie menu spełniającego oczekiwania najmłodszych, a także wspomagającego ich zdrowy rozwój. Posiłki są nie tylko smaczne, ale również zawierają odpowiedni zestaw właściwych składników odżywczych. Wobec tego firmy oferujące catering dla przedszkoli w Warszawie, a także w innych miejscowościach są dla wielu maluchów szansą na poznanie pysznej, ale też zdrowej kuchni składającej się z wielu różnych produktów – także tych całkowicie nowych.

Catering dla przedszkoli – atrakcyjne ceny wyżywienia

Warto również wskazać, że usługi cateringowe dla placówek przedszkolnych to także przystępne ceny. Rodzice często obawiają się, że usługi tego rodzaju będą oznaczały dla nich wyższe rachunki. W rzeczywistości jednak wcale nie trzeba płacić za nie bardzo dużo – ceny są porównywalne z opłatami w stołówkach, a niekiedy nawet niższe.

Catering dla przedszkoli – także dla dzieci ze specjalnymi potrzebami dietetycznymi

Warto także zaznaczyć, że usługi cateringowe są także dobrym wyborem dla rodziców tych dzieci, które mają specjalne potrzeby dietetyczne. Firmy cateringowe przygotowują również dania bezmleczne dla dzieci z nietolerancją laktozy, posiłki bezglutenowe czy też bezmięsne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here