Zegarek telefon dla dziecka

0
1697

Dla każdego rodzica najistotniejszą kwestią jest zawsze zapewnienie bezpieczeństwa swojemu dziecku. Trzeba jednak przyznać, iż w dzisiejszych czasach, zdecydowanie nie jest to łatwe. Podczas gdy rodzice pracują, dziecko samodzielnie musi wracać ze szkoły do domu, niekiedy robić jeszcze drobne zakupy. Nie można zatem w każdej chwili kontrolować jego ruchu, czuwać nad nim w każdej sekundzie. Czy jednak faktycznie? Jak się okazuje na rynku są pewne urządzenia, dzięki którym sprawowanie pełnej opieki nad dzieckiem przychodzi ze zdecydowaną łatwością.

Nowoczesne rozwiązania

Takim urządzeniem jest między innymi zegarek telefon dla dziecka, który posiada jednocześnie funkcje telefonu. Taki zegarek pozwala na wykonywanie połączeń do konkretnych osób, ponieważ można zapisać w nim tylko kilka kontaktów. Można zatem ustawić by dziecko w momencie zagrożenia mogło zadzwonić do swojej mamy, taty czy też siostry. Bardzo dobrą funkcją jest także to, iż nie każdy może na taki zegarek zadzwonić. Można zezwolić na to również tylko kilku numerom co sprawia, że chronimy dziecko przed niepożądanymi połączeniami.

Moduł GPS

Zegarki tego typu posiadają wbudowany GPS. Pozwala on na śledzenie kroków dziecka za pomocą aplikacji na telefon, która jest z nim połączona. Można zatem zweryfikować czy dziecko faktycznie dotarło do szkoły czy też do domu. Zegarki posiadają także guzik SOS. Dziecko może go nacisnąć wtedy, gdy czuje się zagrożone. Rodzic natychmiast otrzymuje natomiast powiadomienie na swój telefon i może łatwo zweryfikować, czy jego pociecha faktycznie znajduje się w niebezpieczeństwie, czy coś jej grozi.

Ogromnym plusem takich zegarków jest to, iż ich wygląd faktycznie jest dostosowany do dziecka. Zatem nawet osoba mająca złe intencje wobec naszej pociechy nie zorientuje się, iż jest to jej łącze z bliskimi. Zegarek nie wzbudza podejrzeń, a zatem tym bardziej może stać się bardzo cennym urządzeniem w momencie, gdy faktycznie coś złego się wydarzy. Pozwala on na utrzymywanie stałego kontaktu z dzieckiem i weryfikowanie jego kroków.

Po dodatkowe informacje na temat zegarków z GPS przejdź na https://smartsafe.pl/artykuly/zegarek-z-lokalizatorem-gps-dla-dziecka—jaki-wybrac

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here