Zabawki kreatywne

Francuski producent zabawek dla dzieci – Djeco – swoją markę na rynku buduje już od 1954 roku. Inspiracją dla pierwszych projektów były zwierzęta. Tak jest do dzisiaj. Zabawki Djeco mają nieszablonowy i oryginalny design. Firma otrzymała aż 4 zabawkowe Oscary, a jej produkty goszczą na europejskich wystawach i targach. W swojej ofercie Djeco posiada, m.in. zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt, edukacyjne i kreatywne dla większych dzieci oraz puzzle i gry logiczne dla tych starszych. Co jest tak wyjątkowego w tym zabawkach, że każdy chce je mieć?

Zabawki dla każdej grupy wiekowej. Od najmłodszych po starsze dzieci

Zabawki Djeco sprawiają radość dzieciom w każdym wieku. Te przedmioty towarzyszą im już od pierwszych chwil życia. Jest to ulubiony miś lub przytulanka. Odgrywają one ogromną rolę, a dzieci nie rozstają się z nimi nawet wtedy, gdy idą się kąpać lub wyjeżdżają na wakacje. Taki przyjaciel jest dla nich nieoceniony. Zabawki marki Djeco, gdy trafiają w ręce młodego człowieka, zachwycają swoją estetyką. Dzięki współpracy z najlepszymi ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dostarczają mnóstwa frajdy, ciesząc ich oko. Zabawki Djeco pobudzają kreatywność i wyobraźnię, dlatego są tak cenione na całym świecie.

Zabawki Djeco – trafiają w gust dzieci 

Ciekawe połączenie barw i wyjątkowe kształty stoją za sukcesem tej marki. Z tego właśnie powodu chętnie są one wybierane jako prezent dla dzieci, np. jako wyprawka dla noworodka. Dla tych nieco starszych dzieci, Djeco przygotował zestawy kreatywne w postaci gier zręcznościowych, karcianych, przyborów szkolnych czy kolorowanek. Rozwijające, kreatywne i edukujące zabawki, na których wychowało się już kilka pokoleń, są doskonałym pomysłem na urodziny dziecka w celu rozwinięcia jego pasji i pobudzenia wyobraźni. 

Djeco – francuska firma z tradycją

Być może i nasi rodzice, a nawet dziadkowie, mieli w swoim domu zabawki tego znanego producenta. Niemal od powstania Djeco zyskał sympatię z racji tego, że to produkty przyjazne dzieciom. Używane są nie tylko w domach, ale i w przedszkolach i żłobkach. Gry Djeco dopasowane są do grupy wiekowej maluchów. Pozwalają na rywalizację, a jednocześnie rozwijanie umiejętności i wspierają, m.in. zdolności manualne dzieci. A jak rozpoznać produkty tej marki? Szukaj logo z zieloną jaszczurką. To jest znak firmowy Djeco, który związany jest z naturą, przyrodą otaczającego nas świata. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here