Testujemy torebkę damską Paolo Peruzzi Z-11 – sprawdź naszą ocenę!

0
1746

Torebka damska to częsty temat do dyskusji. Każdego sezonu pojawiają się rozmaite fasony i trzeba wiedzieć, które z nich warto wybierać. Nie wszystkie oferowane przez znane marki modele są warte wydawania sporych pieniędzy. Podążając za trendami skupiliśmy się na dokładnym przetestowaniu torebki skórzanej Paolo Peruzzi. To produkt polskiej marki, który chwali się za wysoką jakość i solidność wykonania. My nie daliśmy się przekonać na słowo! Ta modna torebka damska została przez nas bardzo dokładnie zbadana. Do jakich wniosków doszliśmy? Jaką ocenę otrzymała od nas ta torebka listonoszka damska? Szczegóły możecie przeczytać poniżej.

Modny i trwały dodatek na lata?

Kobiety lubią otaczać się dodatkami, które doskonale uzupełniają ich garderoby i podkreślają styl. Dobrze, gdy ulubiona torebka damska jest na tyle wytrzymała, aby przetrwać u boku swojej właścicielki kilka długich lat. Jak jest w przypadku torebki skórzanej Z-11? Postanowiliśmy to sprawdzić na kilka sposobów:

– poddaliśmy tę torebkę działaniu wody – wszystko po to, aby sprawdzić jak torebka ze skóry naturalnej zareaguje na dłuższy kontakt z wodą. Interesowało nas, czy materiał nie rozmoknie, nie stanie się podatny na rozerwania i pęknięcia. Okazał się trwały! Test wody modna torebka zdała.

modna listonoszka

– przetestowaliśmy wytrzymałość torebki skórzanej Z-11 – w wnętrzu torebki umieściliśmy bardzo duży ciężar pod postacią 5 kilogramów pomarańczy. Sprawdzaliśmy, czy torebka damska do noszenia w dłoni oraz na ramieniu utrzyma ten ciężar. Uchwyt do ręki i regulowany pasek przetrwały próbę!

– próbowaliśmy podrapać powierzchnie materiału – nasze koleżanki mają piękne paznokcie, a wiele z nich zdobi je czerwonym lakierem. Niestety nie pozostawiły one żadnego śladu na skórzanej torebce.

– torebka skórzana była przez nas zgniatana – próbowaliśmy nawet na niej siadać. Na materiale listonoszki damskiej nie powstało, ani jedno zagniecenie.

Torebka Paolo Peruzzi przetrwała nasze wymyślne doświadczenia i udowodniła, że jako damski dodatek odzieżowy należy do nielicznego grona tych naprawdę trwałych torebek wartych zainteresowania.

listonoszka retro

Funkcjonalność torebki listonoszki

Torebka ze skóry naturalnej została bardzo dobrze przeanalizowana. Na początku sądziliśmy, ze producent stworzył tylko jeden kolor tej torebki skórzanej – cognac. Scrollując stronę internetową Paolo Peruzzi szybko przekonaliśmy się, że marka jest świadoma zróżnicowanych gustów klientek. Torebka ze skóry naturalnej Z-11 jest dostępna w 4 dodatkowych kolorach:

-klasycznej czerni

– neutralnej szarości

– ciepłego brązu

– eleganckiego granatu

To zdecydowanie duży plus! Podobnie jak fakt, że ta torebka damska stanowi swoiste 2 w 1. Jej właścicielki mogą ją nosić dowolnie w ręce lub na ramieniu w zależności od potrzeby. Nie każda modna torebka ma taką funkcjonalność.

Zaskoczył nas również zastosowany system zabezpieczeń. Torebka listonoszka damska wydaje się być dodatkiem odzieżowym, którego wcale nie trzeba chronić w szczególny sposób. W przypadku listonoszki damskiej Z-11 złodzieje nie mają szans, a wszystko za sprawą wmontowania solidnych zamków błyskawicznych, zatrzasków typu tic-tac oraz mocnego paska na ramię.

listonoszki

Poza tym na samym końcu naszych obserwacji porównaliśmy najmodniejsze skórzane torebki prosto z znanych domów mody wobec torebki skórzanej Z-11. Co się okazało? Zachowanie modnej stylizacji retro i stworzenie listonoszki damskiej w wydaniu vintage było przez Paolo Peruzzi podjęte celowo. Ten projekt to modna torebka, która w najbliższym sezonie z pewnością będzie rozchwytywana jako jeden z najbardziej pożądanych dodatków odzieżowych. Jesteśmy tego w 110% pewni!

Torebkę możecie znaleźć w sklepach z ekskluzywną galanterią skórzaną lub na stronie producenta : Paolo Peruzzi

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here