5 najmodniejszych fryzur na nadchodzącą wiosnę

W powietrzu czuć wiosnę, zatem to czas najwyższy na wiosenną metamorfozę. Czapki i grube kurtki chowamy na dnie szafy, a nasza garderoba powoli zapełnia się lekkimi ubraniami. Ale warto też pomyśleć o zmianie fryzury, gdyż jak wiadomo większość z nas zimą zaniedbuje włosy, wszak zawsze można je schować pod czapką. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was poradnik, w którym przedstawimy 5 najmodniejszych fryzur na nadchodzącą wiosnę. Już na samym początku zdradzimy wam, że królować będą grzywki, a nawet doczepiane grzywki, zatem do dzieła…

Top 1: wielki powrót grzywek

Każdy kto kiedyś nosił grzywkę wie, jak jej zapuszczanie bywa uciążliwe. Wtedy też wielu z nas mówi słowa „nigdy więcej”, a potem okazuje się, że grzywki znowu wróciły do łask, a wręcz są absolutnym must have tego sezonu. Obecnie rezygnuje się z asymetrycznych grzywek, na rzecz prostych i gęstych. Tutaj niezależnie od długości włosów należy postawić grzywkę o długości lekko za brwi. Ale jest jeden minus tej mody, otóż jak wiadomo utrzymanie grzywki w „ryzach” do łatwych nie należy. Ale i na to mamy pewien trik. Otóż w takiej sytuacji warto zdecydować się na doczepiane grzywki. One zawsze prezentują się dobrze i nie musimy decydować się obcięcie włosów, aby zrobić grzywkę. Ale doczepiana grzywka ma również inne zalety. Nie trzeba jej podcinać, a ponadto gdy okaże się że owa fryzura niespecjalnie pasuje do naszej twarzy, to zawsze możemy po prostu doczepianą grzywkę zdjąć. Również w sytuacji, gdy moda po prostu przeminie.

Top 2: kakaowy zawrót głowy

Jeszcze do niedawna modne były fryzury z odrostem, gdzie ciemny odrost kontrastował z blond rozjaśnianymi włosami. Również trendy były włosy w kolorze żółtym, a nawet kolorowe pasma. W tym sezonie nastąpił wielki powrót do naturalności. Zatem sztuczność odchodzi do lamusa. Otóż najmodniejsze są włosy w kolorze zimnego kakao. W tym sezonie króluję różne odcienie brązu, z ewentualnymi dodatkami w postaci złotych refleksów. Zatem sztuczności już dziękujemy.

Top 3: wczoraj, dziś, jutro – znowu bob

Fryzurę na boba wykreowała ikona mody Victoria Beckham, która jeszcze w latach 90-tych z dobrego stylu nie słynęła. Ale obecnie wszystko się zmieniło. To właśnie za jej sprawą bob stał się bardzo modny, ale pomimo, że projektantka już kilka lat temu zrezygnowała z takiej fryzury, to nadal jest ona w modzie i na razie nic nie wskazuje na to, aby ta fryzura przestałą być modna. Nadal warto zdecydować się na klasyczną wersję boba, można również lekko zmodyfikować tę fryzurę, decydując się grzywkę. W tym przypadku doczepiana grzywka sprawdzi się idealnie. Również bardzo modny jest długi bob, czyli inaczej lob. Jest on niezwykle stylowy, ale i kobiecy. Tak naprawdę pasuje każdej kobiecie niezależnie od wieku.

Top 4: włosy wiatrem czesane

A teraz propozycja dla posiadaczek długich włosów. Dla Was mamy jedną radę, nie ścinajcie włosów, bo długie nadal są modne. Ale nie warto ich cieniować, czy robić słynnych pazurków. W tym przypadku prostota jest najbardziej wskazana. Otóż wiosną panuje trend na włosy wiatrem czesane. Zatem ich modna stylizacja nie jest dobrym pomysłem. Fryzura ma prezentować się naturalnie, ale aby osiągnąć tez efekt tak naprawdę nie wystarczy tylko umyć włosów i wysuszyć. Tutaj ważne jest ich lekkie podniesienie u nasady. Zatem zamiast tapiru polecamy Wam suszenie suszarką z dyfuzorem. Następnie pozostaje już tylko delikatnie spryskać włosy lakierem i efekt „wow” jest na wyciągnięcie ręki. Jednak trzeba pamiętać o jednej ważnej zasadzie, a mianowicie, że w przypadku fryzur „wiatrem czesanych” istotne znaczenie ma stan naszych włosów, zatem, gdy są suche i przypominają „miotłę”, to lepiej zdecydować się na radykalne cięcie.

Top 5: fryzura a la Twiggy

Twiggy uznawana jest za pierwszą top modelkę. To właśnie dzięki niej kobiety zaczęły obcinać długie włosy. Również tej wiosny fryzura a la Twiggy jest bardzo modna. Tutaj kluczowe jest właściwe obcięcie, gdyż wbrew pozorom wielu fryzjerów nadal ma problem z wykonaniem tej fryzury. Zatem w przypadku tej fryzury należy wykonać boczny przedziałek, następnie cięcie powinno być w pełni symetryczne po obu stronach. Wydaje się łatwe, ale wcale nie jest. Jednak to, co można powiedzieć o tej fryzurze to, że jest absolutnie obłędna.

W tym sezonie panuje moda na naturalność. Zatem rozjaśniacze lądują w koszu, a my stawiamy na prostotę i dziewczęcość. Jako, że najmodniejsze są grzywki to warto również na nie się zdecydować, ale by nie żałować, to zamiast radykalnego ciecie lepiej postawić na wybór doczepianej grzywki od https://remy-hair.pl/treski-i-doczepiane-grzywki/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here