Filmy dla dzieci i młodzieży

Filmy dla dzieci i młodzieży jest to dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że jest to ustalone na podstawie przedziału wiekowego.

Filmy dla dzieci i młodzieży

Filmy dla dzieci i młodzieżyDzieci w ogóle nie powinny oglądać filmów dla młodzieży i dorosłych, ponieważ filmy te zawierają bardzo dużo niestosownych do ich wieku słów i scen. Do filmów tego typu należą np. horrory i filmy erotyczne. Są to jedne z wielu filmów niedostępnych dla dzieci w tak młodym wieku. Filmy takie jak horrory zawierają bardzo dużo drastycznych scen, gdzie w przyszłości w przypadku oglądania takich filmów przez dziecko może to mieć negatywny wpływ na sposób jego życia i ciągłych lęków i stresów. U młodzieży natomiast nie jest tak źle, co nie oznacza, że mogą oglądać filmy, które są przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych. Należy trzymać się takich reguł, w szczególności, jeśli chodzi o dzieci.

Trzeba zachować wszelkie środki ostrożności

Chodzi tutaj też o koszmary w nocy. Bardzo wiele dzieci je ma i źle znosi. Warto także pamiętać, aby dzieci i młodzież starały się nie spędzać całych dni przed ekranem telewizorów. Jest bardzo dużo innych kreatywnych zajęć, przy których można fajnie spędzić czas nie nudząc się. Spędzanie całych dni przed ekranem telewizorów jest złe w skutkach. Dlaczego ? Ponieważ miewamy duże bóle głowy, jest duży problem z koncentracją, dotyczy to przede wszystkim dzieci uczestniczące do szkoły, a także jest to niebezpieczne dla naszych oczu. Jeśli siedzimy bardzo blisko telewizora możemy nawet stracić wzrok. To wszystko jest bardzo ważne i niezbędne, aby zachować wszelkie środki ostrożności, jeśli chodzi o spędzanie czasu przed telewizorem. Tyczy się to w szczególności dzieci, ale i zarówno osób dorosłych, jak i młodzieży. To samo jest z komputerem, telefonem czy laptopem, bo przecież w dzisiejszych czasach i tam można oglądać różnego rodzaju filmy i seriale. Prawda ? Według mnie powinno się ograniczyć telewizję do dwóch maksymalnie trzech godzin dziennie. Naprawdę warto o tym pamiętać. Chodzi tutaj o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here